Brigáda Výpomoc na pokladně do supermarketu 129 Kč/hod Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Výpomoc na pokladně do supermarketu 129 Kč/hod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 10.10.2019   Značka: Praha   ID: 1230407

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Hledáme brigádniky do obchodu na pozice obsluha pokladny

Náplň práce:
- doplňování zboží
- kontrola data spotřeby zboží
- práce na pokladně

Lokalita: Praha 4, Praha 5, Praha 9, Praha 10

Požadujeme

- potravinářský průkaz
- výpis z TR
- věk min. 18 let

Nabízíme

- mzda 129,-/hod.
- Týdenní záloha - 50%
- plánování směn
- možnost výběru lokality
Plat: 129,-/hod
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Brigáda Výpomoc na pokladně do supermarketu 129 Kč/hod Praha

Kontakt

Název společnosti ABZAKOVO spol.s.r.o.
UliceMyslíkova 31
MěstoPraha 1
Jméno pracovníkaAbzakovo - obchody
Telefon774 222 839
Mobil774 222 847

Zařazeno v oborech:

Brigády
Obchod-prodej
Ostatní