Brigáda Pracovník pekárny Kutná Hora

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Pracovník pekárny Kutná Hora. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kutná Hora můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 11.3.2020   Značka: Kutná Hora   ID: 1208277

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Pro našeho váženého klienta sháníme vhodné uchazeče/čky na práci v pekárně.
Není nutná praxe, vše zaučíme. Práce vhodná pro absolventy. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
- výroba sladkého pečiva (buchty, koláče, zákusky)
- výroba slaného pečiva
- výroba chleba, housek, rohlík

Požadujeme

- Věk min. 18 let
- Potravinářský průkaz
- Výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost
- chuť se učit novým věcem

Nabízíme

- mzda 100 - 130,–/hod.
- možnost záloh
- dlouhodobé spolupráce
-možnost HPP
Plat: 130
Město: Kutná Hora

Doporučte pracovní pozici Brigáda Pracovník pekárny Kutná Hora

Kontakt

Název společnosti ABZAKOVO spol.s.r.o.
UliceMyslíkova 31
MěstoPraha 1
Jméno pracovníkaAbzakovo - gastronomie
Telefon774 722 833
Mobil774 222 847

Zařazeno v oborech:

Brigády
Obchod-prodej
Služby