Telefonní operátor pro MND - nejlépe placené call centrum v Ústí

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Telefonní operátor pro MND - nejlépe placené call centrum v Ústí. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Ústí nad Labem můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.1.2020   Značka: MND TLS   ID: 1192990

CO VÁS ČEKÁ?

- telefonický kontakt se zákazníky
- aktivní telemarketing
- akvizice
- administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků
- práce na úspěšném a již zavedeném projektu MND

Požadujeme

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?

- nadšení a vášeň pro obchod
- odhodlání, ambice a chuť vyniknout
- výborné komunikační a argumentační dovednosti
- příjemný hlasový projev bez logopedických vad
- samostatnost
- ochota a chuť učit se novým věcem
- uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme

CO U NÁS ZÍSKÁTE?

- nadstandardní mzdu a propracovaný systém provizí
- stravenky v hodnotě 100Kč
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecký tarif
- multisport kartu po zkušební době
- možnost home office
- důkladné a intenzivní zaškolení, které Vám zaručí výsledky
- nabízíme spolupráci na HPP, zkrácený úvazek, DPČ, IČO
- práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

Poznámka

Jak to u nás vypadá?

Plat: 26 500,- MĚSÍČNĚ
Město: Ústí nad Labem-centrum

Doporučte pracovní pozici Telefonní operátor pro MND - nejlépe placené call centrum v Ústí

Kontakt

Název společnosti Ústí nad Labem
UliceŠpitálské náměstí 3517/1b
MěstoÚstí nad Labem-centrum
Jméno pracovníkaGabriela Klivanová