Dělník potravinářské výroby Protivín

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Dělník potravinářské výroby. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Protivín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.2.2020   Značka: PROTIVIN01   ID: 1188707

Náplň práce: výroba piva

Požadujeme

- vyučení v oboru sladovník – pivovarník, popř. v jiném potravinářském oboru výhodou
- ochotu pracovat v třísměnném provozu
- odpovědný a pečlivý přístup k práci, smysl pro pořádek a hygienu
- praxe v oboru (i příbuzném) vítána
- časovou flexibilitu
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
- znalost práce na PC výhodou

Požadované vzdělání: základní, výuční list, maturita výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
- pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě
- práci v atraktivním oboru
- vstřícnost, přátelský přístup
- možnost zaškolení na více pozicích
- firemní benefity (sleva na výrobky, příspěvek na dopravu ...)

Datum nástupu: možný ihned

Poznámka

Místo pracoviště: Protivín
Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
Plat: 15000 - 20000 CZK
Město: Protivín
Klient: Pivovar Protivín, a.s.
Termín uzávěrky: 30.12.2019

Doporučte pracovní pozici Dělník potravinářské výroby Protivín

Kontakt

Název společnosti Pivovar Protivín, a.s.
UlicePivovar 168
Město398 11 Protivín
Jméno pracovníkaBlanka Kotlíková