Údržba strojů/nástrojů Ostrava

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Údržba strojů/nástrojů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Ostrava můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.2.2020   ID: 1073355

Náplň práce:
- analyzování příčin poruch strojů v oblastech mechanické, hydraulické a pneumatické,
- dokumentace oprav strojního vybavení a nástrojů,
- kontrola zásad bezpečnosti strojního vybavení,
- kontrola dodržování bezpečnostních předpisů a bezpečnosti práce.

Požadujeme

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl hledá do svého týmu pracovníky na pozici ÚDRŽBA STROJŮ/NÁSTROJŮ.

Požadujeme:
- min. SOU vzdělání technického směru,
- znalost konstrukce plastikářských lisů výhodou,
- alespoň základní znalost hydrauliky či pneumatiky,
- zručnost,
- spolehlivost.

Nabízíme

Nabízíme:
- práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
- zajímavé finanční ohodnocení,
- výkonnostní a docházkové prémie,
- nástup možný ihned,
- závodní stravování.
Plat: 19 000 - 29 000
Město: Ostrava

Doporučte pracovní pozici Údržba strojů/nástrojů Ostrava

Kontakt

Název společnosti W - Personal Service s.r.o.
UliceSuderova 2013
MěstoOstrava
Jméno pracovníkaŠárka Miklóšik
Telefon596663645