Seřizovač vstřikolisů Ostrava

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Seřizovač vstřikolisů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Ostrava můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.2.2020   ID: 1073352

Náplň práce:

- zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení,
- nastavování parametrů,
- optimalizace, údržba a opravy plastikářských lisů,
- diagnostika a analýza závad a jejich předcházení,
- práce v nepřetržitém provozu,
- samostatnost, odpovědný přístup k práci, spolehlivost, zručnost, časová flexibilita.

Požadujeme

Práce se stroji Vás láká? Pak jste tady správně. Zaučí Vás naši top zaměstnanci, čeká Vás propracovaný adaptační proces, máte šanci se u nás šplhat po kariérním žebříčku výš. Ozvěte se nám, domluvíme se na osobní schůzce, kde si řekneme více, a podíváme se společně do výroby.

Mezinárodní společnost skupiny Weppler zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl hledá do svého týmu pracovníky na pozici NÁSTROJAŘ.

Požadujeme:

- SŠ/SOU vzdělání nejlépe se strojním zaměřením,
- praxe alespoň 1 rok ve výrobě s obsluhou strojů výhodou,
- praxe v práci se vstřikovacími lisy na výrobu plastů výhodou,
- samostatnost a odpovědný přístup k práci,
- spolehlivost, zručnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme

Nabízíme:

- práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
- zajímavé finanční ohodnocení,
- výkonnostní a docházkové prémie,
- nástup možný ihned,
- závodní stravování.
Plat: 19000 - 29000
Město: Ostrava
Termín uzávěrky: 29.02.2020

Doporučte pracovní pozici Seřizovač vstřikolisů Ostrava

Kontakt

Název společnosti W - Personal Service s.r.o.
UliceSuderova 2013
MěstoOstrava
Jméno pracovníkaŠárka Miklóšik
Telefon596663645