Zušlechťování textilií v textilním závodě na HPP, 16 000 Kč Brno, 602 00

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Zušlechťování textilií v textilním závodě na HPP, 16 000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.3.2017   ID: 995356

Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte šikovné ruce či dokonce zkušenosti? Tak to chceme právě Vás! Zašlete nám svůj profesní životopis.

Náplň práce:
- Obsluha stroje k výrobě textilií (navádění do stroje, jeho nastavení a kontrola)
- Úprava a kontrola textilií

Požadujeme

- Pracovitého, manuálně zručného, samostatného a zodpovědného člověka
- Praxe v textilním oboru výhodou, ale NIKOLIV podmínkou
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení
- Dlouhodobá spolupráce na HPP ve stabilní společnosti
- Příplatky dle kolektivní smlouvy (odpolední, noční, víkendy, svátky)
- 20 dní dovolené
- Příspěvek na stravu
- Možnost kariérního růstu
- Třísměnný provoz
- Nástup: IHNED
- Místo výkonu práce: BRNO

Poznámka

Práce vhodná spíše pro ženy
Plat: 16 000 Kč
Město: Brno, 602 00

Doporučte pracovní pozici Zušlechťování textilií v textilním závodě na HPP, 16 000 Kč Brno, 602 00

Kontakt

Název společnosti SODAT, s.r.o.
UliceSmetanova 13
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaRadka Hanychová
Mobil778050392