Zdravotní sestry a ošetřovatele pro domovy seniorů v Bavorsku

Region: Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Zdravotní sestry a ošetřovatele pro domovy seniorů v Bavorsku. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: ZS01   ID: 979343

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


- hygienická příprava (provádění osobní hygieny) a výpomoc při stravování pacienta, mobilizace pacientů prováděním pohybových cvičení podle léčebného plánu, podávání léků podle příslušné zdravotní dokumentace a pozorování stavu pacientů a účinku léků, vykonávání kontoly měření hmotnosti, pulsu, dýchání, teploty a měření krevního tlaku a cukru v krvi, zavádění infuzí a punkce z žíly
- příprava pro lékařské prohlídky (vizity), vedení zdravotní dokumentace (nutnost dokumentovat události a zdravotní stav pacienta - textům musí ostatní pracovníci rozumět, nemusí být gramaticky správně), kontaktování lékaře v případě nastání neobvyklých situací, informování příbuzných i pacientů o stavu pacientů (pouze v případě dostačující jazykové vybavenosti)
- čistící a úklidové práce na vlastním oddělení

Požadujeme


- základní znalost němčiny je vyžadována! (min. A2)
- (víceleté) pracovní zkušenosti nejlépe z posledních 5 let jsou výhodou, není to však ve všech případech zásadní podmínkou (závislé na ukončeném stupni vzdělání)
- vzdělání v oboru jako zdravotní sestra nutnou podmínkou! Tedy minimálně střední zdravotní škola (zdravotní sestra,lyceum), upřednostňováno je vzdělání na VOŠ (diplomovaná zdravotní sestra, všeobecný ošetřovatel) nebo VŠ (bakalářské - všeobecná sestra).

- flexibilita a vlastní motivace a zodpovědnost
- připravenost a odhodlání přijmout nové výzvy
- ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční)
- základní ICT znalosti

Nabízíme


Vaše pracovní doba se bude pohybovat mezi 35- 40 hodinami/ týdně. Artifex pro Vás před příjezdem zajistí ubytování a na výkon práce zaměřený JAZYKOVÝ KURZ. Tento kurz bude FINANCOVÁN NAŠÍ SPOLEČNOSTÍ. Délka kurzu němčiny závisí na předchozí znalosti jazyka a může trvat až 10 měsíců (pro dosažení jazykové úrovně B2).

Na pozici asistenta/asistentky pečovatele nabízíme hrubou mzdu mezi 1.650€ – 1.800€. Po schválení všech dokumentů úřadem bude mzda navýšena na 1.850€ - 2.250€ hrubého. Mzda je závislá na počtu odpracovaných hodin. Ke mzdě dostanete příspěvek na stravování, dopravu apod. Další příplatky budou ke mzdě zvlášť připočteny (např. příplatky za noční, příplatky za něděli atd.)

Získáte smlouvu na dobu neurčitou a v žádném případě naší společnosti neplatíte žádné poplatky!!

Poznámka


Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní zkušenosti v německém prostředí, budete disponovat již velmi dobrou němčinou, poté Vám můžeme nabídnout práci zdravotní sestry v nemocnici.

V německu je standartní doba vzdělání ca. 3 roky. Vzdělání z ČR musí splňovat některá další kritéria, která s Vámi rádi osobně prověříme a pomůžeme s jeho uznáním.

Základní znalost němčiny je povinná. K tomu nabízíme možnost využití kurzu němčiny, hrazený naší společností. Tento kurz dále rozvíjí a prohlubuje znalosti němčiny a je zaměřen k výkonu zaměstnání v oblasti zdravotnictví a díky němuž lze získat znalosti úrovně B2.

Více informací získáte na našich webových stránkách http://www.artifex-personal.com/cz/

Životopisy zasílejte emailem na adresu: zaslat email
Plat: 44000 - 61000 Kč
Město: Bavorsko - Oberpfalz
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Zdravotní sestry a ošetřovatele pro domovy seniorů v Bavorsku


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Artifex-Personaldienstleistungen Gesellschaft mbH & Co. KG
UliceWeißenburgstraße 49
Město93055 Regensburg
Jméno pracovníkaMichaela Vaňková
Telefon+49 941 600 111 13

Zařazeno v oborech:

Zdravotnictví a farmacie

Zobrazit / skrýt navigaci