Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ Praha-Měcholupy

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.7.2017   Značka: mp_235   ID: 977251

Náplň práce:

- Úzká spolupráce s vedoucím servisu z hlediska nabídek a realizací oprav
- Práce s technickou dokumentací výrobců
- Technická podpora a zpracování záruk – komunikace s dodavateli v AJ nebo NJ
- Rozšiřování spolupráce se stávajícími klienty
- Související administrativa

Požadujeme

Požadujeme:

- Ukončené VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Technické myšlení, znalost základů mechaniky, hydrauliky a elektroniky výhodou (nikoli nutnou podmínkou)
- Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny na středně pokročilé úrovni (častá komunikace s dodavatelem v zahraničí)
- Schopnost orientovat se v technické dokumentaci a v katalogu náhradních dílů
- Znalost práce na PC
- Komunikativnost, trpělivost, asertivitu, profesionální jednání

Nabízíme

Nabízíme:

- Příjemný pracovní kolektiv
- Dlouhodobou perspektivu
- Základní plat odpovídající schopnostem a vzdělání, velmi dobré ohodnocení + bonusy dle výkonu
- Mobilní telefon, notebook
- Zaměstnanecké benefity

Poznámka

Jedná se o servis stavebních a zemědělských strojů a komunální techniky.
Plat: 25-28000,- plus bonusy
Město: Praha-Měcholupy

Doporučte pracovní pozici Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ Praha-Měcholupy

Kontakt

Název společnosti PRÁCE plus, s.r.o.
UliceSokolovská 194/205, nedaleko OC Fénix
Město190 00, Praha 9, Vysočany
Jméno pracovníkaMartin Novák
Telefon220 805 508
Mobil777 777 756