Servisní technik - mechanik pro stavební a zemědělské stroje Praha

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik - mechanik pro stavební a zemědělské stroje. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.5.2017   Značka: mp_236   ID: 977250

Náplň práce:

Opravy a údržba manipulační, stavební a zemědělské techniky (stroje s pohonem diesel, hydraulika, LPG a elektro) na dílně

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ/vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení
- praxi v oboru, velmi dobrá znalost oprav hydraulických systémů a problematiky spalovacích motorů, LPG, autoelektriky a elektroniky
- manuální zručnost
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost samostatné práce, ochotu učit se
- časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office - Outlook, Word, Excel)
- diagnostika a adjustment prostřednictvím servisního notebooku
- částečná technická znalost AJ výhodou
- aktivní ŘP min. skupiny B, trestní bezúhonnost
- nástup ihned

Nabízíme

Nabízíme:

- práci na HPP
- velmi dobré platové podmínky
- moderní pracovní prostředí
- zajímavé a náročné zaměstnání v zavedené české společnosti (15 let na trhu)
- zaškolení u zahraničního výrobce, profesní růst
- kvalitní nářadí , diagnostika závad pomocí PC
- telefon samozřejmostí
- práci v dobrém pracovním kolektivu, možnost dalšího odborného růstu, dobré finanční ohodnocení včetně bonusů
Plat: 20-25 000 Kč
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Servisní technik - mechanik pro stavební a zemědělské stroje Praha

Kontakt

Název společnosti PRÁCE plus, s.r.o.
UliceSokolovská 194/205, nedaleko OC Fénix
Město190 00, Praha 9, Vysočany
Jméno pracovníkaMartin Novák
Telefon220 805 508
Mobil777 777 756