Technolog - Přerov

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog - Přerov. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Přerov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.11.2016   ID: 969583

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou společnosti působící v oblasti automatizace a sdružování strojů a zařízení ve strojírenství a automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta s prokazatelnými zkušenostmi a praxí na pozici „Technolog“.

Náplň práce:
• Zpracování dokumentace z konstrukce pro vydání do výroby – převážně kusová výroba
• Příprava podkladů pro výrobu – průvodky výroby
• Sledování a vyhodnocení průběhu výroby
• Předkalkulace zakázek
• Spolupráce s nákupem a výrobou

Požadujeme:
• SPŠ strojnická
• Min. 3 roky praxe na pozici technologa a příbuzných oborech ve strojírenské firmě
• Orientace v moderních i klasických technologiích strojní výroby
• NJ nebo AJ na komunikativní úrovni velkou výhodou
• Vítána znalost práce v SolidWorks, nebo jiném konstrukčním softwaru – není podmínkou, ale výhodou

Nabízíme:
• Stabilní pracovní poměr
• Dobrý pracovní kolektiv
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Nástup možný ihned nebo podle dohody.
• Místo výkonu práce: Přerov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail zaslat email. Do předmětu prosím uveďte referenční číslo nebo přesný název pozice, na kterou reagujete. Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.
Město: Přerov

Doporučte pracovní pozici Technolog - Přerov

Kontakt

Název společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO
UlicePekařská 4
Město602 00, Brno
Telefon543 217 660