Dělník ve výrobě Zlín

Region: Moravskoslezský, Plzeňský, Středočeský, Zlínský,...

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Dělník ve výrobě. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Zlín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 965977

Náplň práce : obsluha strojů, expedice

Výroba plastových dílů pro různé segmenty :
pro zemědělství (traktory) ,
zdravotnictví ( rentgenové stoly),
zahradnictví ( sekačky,traktůrky),
automobilový průmysl (karosérie kamiónů)

Požadujeme

Praxe ve výrobě - montáž, obsluha strojů
Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr, stabilní práce
Dlouhodobé uplatnění, možný posun
Mzda 22.800,-Kč, denní diety 166,-Kč
Zdarma ubytování
Plat: 22800,-
Město: Zlín
Klient: Promens

Doporučte pracovní pozici Dělník ve výrobě Zlín

Kontakt

Název společnosti Personal fabric - agentura práce a.s.
UliceChopinova 483/8
MěstoOstrava Přívoz, 702 00
Jméno pracovníkaLucie Tobiášová
Telefon800 880 810