Dělník do výroby,23.000,- čistého/měsíc + ubytování Český Krumlov

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Dělník do výroby,23.000,- čistého/měsíc + ubytování. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Český Krumlov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.5.2017   ID: 965911

Náplň práce:
Výroba a montáž chladírenského nábytku a zařízení
Obsluha strojů ve výrobě
V případě dostatečné kvalifikace možnost letování mědi, popř. zapojování kabelových svazků a oživování elektropříslušenství

Požadujeme

Požadujeme:
SOU vzdělání - výhodou obor zámečník-
Nutná manuální zručnost - praxe na obdobné pozici - zámečník, montér, operátor výroby
Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr
Mzda 20.000,- až 26.000,-čistého /měsíc
Zajištěné a hrazené ubytování
Proplácené cestovní náklady
Denní diety 171
Svoz z bydliště na nástup
Svozový autobus - z ubytování do práce a zpět -
Zaučení

Poznámka

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala pro bližší informace volejte 800 880 810
Plat: 26000,-čistého
Město: Český Krumlov

Doporučte pracovní pozici Dělník do výroby,23.000,- čistého/měsíc + ubytování Český Krumlov

Kontakt

Název společnosti Personal fabric - agentura práce a.s.
UliceChopinova 483/8
MěstoOstrava Přívoz, 702 00
Jméno pracovníkaLucie Tobiášová
Telefon800 880 810
Mobil+420 797 978 299