Montážní dělník / dělnice -plastové výlisky Beroun

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Montážní dělník / dělnice -plastové výlisky. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Beroun můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.5.2017   ID: 965739

Náplň práce :
Montáž umělohmotných výlisků
Pozice vhodná pro manuálně zručné ženy,muže i páry

Požadujeme

Na hlavní pracovní poměr přijmeme operátora/ operátorku výroby na montáž plastových výlisků. Pozice vhodná pro manuálně zručné ženy, muže i páry.

Nabízíme

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr a dlouhodobé uplatnění
Mzda od 77,-Kč/hod až 93,-Kč/hod
Při 180 hodinách 17.500,- čistého, po zkušební době 19.500,- čistého
Prémie až 1.700,-Kč
Zajištěné a hrazené ubytování
Město: Beroun

Doporučte pracovní pozici Montážní dělník / dělnice -plastové výlisky Beroun

Kontakt

Název společnosti Personal fabric - agentura práce a.s.
UliceChopinova 483/8
MěstoOstrava Přívoz, 702 00
Jméno pracovníkaLucie Tobiášová
Telefon800 880 810
Mobil+420 797 978 299