Operátorka výroby,16tis /měsíc čistého Zlín

Region: Zlínský, Celá ČR

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátorka výroby,16tis /měsíc čistého. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Zlín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.10.2016   ID: 964963

Náplň práce :
Začištění plastových dílů, výstupní kontrola, příprava na expedici

Požadujeme

Operátorka ořezového robota Zlín
Volná pracovní místa -Zlín - dělníci do výroby, obsluha strojů
Mzda 12500,- + prémie 30%,

Pracovní pozice vhodné pro ženy

Požadujeme:
Praxe ve výrobě ( obsluha strojů, montáž,expedice)
Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění
Vstupní zaučení, zaškolení na jednotlivých strojích
Mzda 12.500,-Kč + Prémie 30%
Příspěvek na ubytování
20dní dovolená
Plat: 16000,-čistého/měsíc
Město: Zlín

Doporučte pracovní pozici Operátorka výroby,16tis /měsíc čistého Zlín

Kontakt

Název společnosti Personal fabric - agentura práce a.s.
UliceChopinova 483/8
MěstoOstrava Přívoz, 702 00
Jméno pracovníkaLucie Tobiášová
Telefon800 880 810
Mobil+420 797 978 299