Slévárenský dělník - operátor výtluk, Brno

Region: Jihomoravský, Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Slévárenský dělník - operátor výtluk, Brno. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.10.2016   ID: 964911

Náplň práce:
Práce s hydraulickými nůžkami při oddělování odlitků
Odděluje a stahuje odlitky do připravených palet
Zodpovídá za nastavení roštu
Separuje neshodné odlitky

Požadujeme

Požadujeme:
Fyzickou zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost
Praxe v oboru -obsluha strojů, výrobní linky
Nástup ihned , vhodné pouze pro muže - fyzicky náročná práce

Nabízíme

Nabízíme:
Stabilní práce na hlavní pracovní poměr
Dlouhodobé uplatnění
Mzda 102,-kč/hod při nástupu + prémie 0-2400,-Kč
Denní dieta 166,-Kč, ubytování zdarma - zajistíme
při dobré pracovní morálce a dobrých pracovních výsledcích možnost kariérního růstu

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici, prosím volejte bezplatnou linku : 800 880 810
Plat: 102,-Kč/hod + prémie, diety, cestovné, ubytování
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Slévárenský dělník - operátor výtluk, Brno

Kontakt

Název společnosti Personal fabric - agentura práce a.s.
UliceChopinova 483/8
MěstoOstrava Přívoz, 702 00
Jméno pracovníkaLucie Tobiášová
Telefon800 880 810
Mobil+420 797 978 299