Lakýrník -velké plochy, Ostrava

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Lakýrník -velké plochy, Ostrava. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Ostrava můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.10.2016   ID: 964894

Náplň práce:
- stříkání velkých ploch základní a povrchovou dvousložkovou barvou
- tmelení, broušení velkých ploch
- míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů

Požadujeme

Požadujeme :
SOU vzdělání v oboru - lakýrník -praxe min. 3roky
Zkušenosti se stříkáním velkých ploch
Schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, vysoká spolehlivost
Čistý rejstřík trestů, aktualizovaný životopis
Čtení technických výkresů, směnný provoz

Místo výkonu práce : Ostrava

Nabízíme

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr, mzda 20.300,-Kč čistého při nástupu
Po měsíci prémie
Zajištěné a zdarma ubytování v blízkosti práce
Stabilní a dlouhodobá práce

Poznámka

Plat: 23.500,-kč čistého
Město: Ostrava

Doporučte pracovní pozici Lakýrník -velké plochy, Ostrava

Kontakt

Název společnosti Personal fabric - agentura práce a.s.
UliceChopinova 483/8
MěstoOstrava Přívoz, 702 00
Jméno pracovníkaLucie Tobiášová
Telefon800 880 810
Mobil+420 797 978 299