Operátor osazovacích strojů Pardubice

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor osazovacích strojů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.5.2017   ID: 948243

Co budete dělat?

• obsluha osazovacích strojů mikroelektronických součástek
• doplňování součástkových komponent do strojů
• samostatná práce s přímou odpovědností
• úzká spolupráce s ostatními úseky, např. kvality, materiálu, údržby
• kontrola vlastního procesu výroby se zápisem údajů

Požadujeme

Chlapci z Insertu hledají posilu do týmu!

Co k tomu potřebujete?

• SOU, SŠ, VOŠ technického směru (vhodné i pro absolventy) nebo praxe vvýrobní firmě s podobným typem zařízení
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod. směny)

Nabízíme

• možnost zapojit se do vývoje stále sofistikovanější audiotechniky
• práci v přátelském mezinárodním kolektivu
• příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi ve svém oboru
• 5 týdnů dovolené
• částečně dotované stravování
• balíček firemních benefitů - systém kafeterie, příspěvky na životní a penzijní připojištění, slevy na výrobky Panasonic, firemní akce...
• zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Město: Pardubice
Klient: Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Doporučte pracovní pozici Operátor osazovacích strojů Pardubice

Název společnosti Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
UliceU Panasonicu 266
MěstoPardubice
Jméno pracovníkaMonika Vavřinová
Telefon+420 467 021 646