Technolog se zaměřením na tváření a lisování

Region: Praha, Jihočeský, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog se zaměřením na tváření a lisování. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.1.2017   ID: 910729

Požadujeme

Náplň práce:
• připravuje a navrhuje technologii tváření a lisování dílů
• aktualizuje a mění technologické postupy a zodpovídá za jejich správnost
• normuje operace výroby a ostatní činnosti
• provádí kalkulace výrobků
• připravuje podklady pro novou výrobu
• spolupracuje při návrhu a realizaci investičních akcí souvisejících s výrobou.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• znalost anglického jazyka
• znalost problematiky tváření a lisování
• znalost AUTOCAD, MS Office
• orientace ve výkresové dokumentaci
• zkušenosti ze strojírenství, leteckého a elektro průmyslu vítány.

Nabízíme:
• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
• příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti
• slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu.

Nástup: dohodou

Plat: dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail zaslat email. Do předmětu prosím uveďte referenční číslo nebo přesný název pozice, na kterou reagujete. Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Doporučte pracovní pozici Technolog se zaměřením na tváření a lisování

Kontakt

Název společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO
UlicePekařská 4
Město602 00, Brno
Telefon543 217 660