Operátor ručního broušení

Region: Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor ručního broušení. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.5.2017   ID: 910718

Požadujeme

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu se zázemím stabilní německé společnosti, hledáme motivované kandidáty na pozice operátor broušení, pro moderní závod Brno. Nutností je praxe v oboru.

Náplň práce:
? Dohotovování hliníkových dveřních rámů a křídel pro lakovací proces.
? Broušení, tmelení, vrtání, lakýrnické práce...
? Ruční broušení, broušení na kulato.

Požadujeme:
? Prokazatelné zkušenosti s broušením – ruční brusky, lakýrnické práce, tmelení
? Vyučení ve strojírenském/technickém oboru.
? Znalost čtení technické strojírenské dokumentace.
? Časová flexibilita.
? Ochota pracovat v třísměnném provozu.
? Schopnost týmové spolupráce.
? Přesnost, pečlivost, spolehlivost.
? Ochota učit se nové věci.
? Praktické zkušenosti s programem SAP výhodou.

Nabízíme:
? Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti
? Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovním výsledkům
? Počáteční zaškolení
? Další odborné a jazykové vzdělávání
? Nadstandardní pracovní prostředí
? Závodní stravování
? Firemní společenské i sportovní aktivity
? Stabilní zázemí mezinárodního koncernu
? Místo výkonu práce Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail zaslat email. Do předmětu prosím uveďte referenční číslo nebo přesný název pozice, na kterou reagujete. V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů

Doporučte pracovní pozici Operátor ručního broušení

Kontakt

Název společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO
UlicePekařská 4
Město602 00, Brno
Telefon543 217 660