Kontrolor jakosti

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Kontrolor jakosti. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 31.12.2016   ID: 909673

Požadujeme

Náplň práce:
• Ověřování vyrobených sestav, případně dílů
• řízení neshodných výrobků
• komunikace se zákazníkem/dodavatelem
• předávání finálních výrobků zákazníkovi
• řešení reklamací.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru
• praxe v oboru kvality, nejlépe řešení reklamací (výhoda)
• pokročilá znalost AJ
• znalost ovládání PC
• komunikační dovednosti
• samostatnost, pečlivost.

Nabízíme:
• možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
• příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti
• slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu

Doporučte pracovní pozici Kontrolor jakosti

Kontakt

Název společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO
UlicePekařská 4
Město602 00, Brno
Telefon543 217 660