Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí

Region: Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.3.2017   ID: 903611

Požadujeme

Náplň práce:
• Řízení vývojových projektů od nabídky až po spuštění sériové výroby
• Zajištění podpory vývoje pro projekty v sériové výrobě
• Optimalizace výrobních procesů, podpora při řešení reklamací
• Koordinace činností vývojového týmu – design, zkoušení, prototypy
• Schvalování 3D modelů, výkresové dokumentace, kusovníků atd.
• Pravidelná komunikace s OEM zákazníky, dodavateli a ostatními interními i externími subjekty podílejících se na vývoji
• Analýzy výsledků testování a jejich zpětná implementace do vývoje
• Trvalé vzdělávání a samostudium v oboru filtrace a vývoje spalovacích motorů
• Po cca ročním zapracování nástup na pozici Resident inženýr pro Fiat Group v Turíně na minimálně 2 roky

Požadujeme:
• VŠ vzdělání strojírenského směru, obor automobilová technika výhodou
• AJ slovem i písmem na velmi dobré úrovni
• Znalost MS Office samozřejmostí
• Základní znalosti z oblasti konstrukce, technologie a materiálů
• Znalosti z oblasti teorie spalovacích motorů
• ŘP skup. B
• Organizační schopnosti, aktivní přístup, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
• Ochota cestovat a vzdělávat se
• Praxe s vedením vývojových projektů výhodou
• Zkušenosti s vývojem a výrobou plastových dílů výhodou
• Znalost některého PDM systému výhodou
• Základní znalost některého z 3D CAD systémů – UGS, Pro/E, Catia V5 výhodou

Nabízíme:
• Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
• Místo pracoviště - okolí Třebíče
• Péči o osobní a profesní rozvoj
• Mladý kolektiv
• Každodenní využívání znalostí cizích jazyků
• Sociální výhody:
• 13.mzda/14.mzda
• Měsíční bonus za splnění docházky
• Kvartální odměny
• 6 týdnů dovolené na zotavenou
• Závodní stravování
• Penzijní připojištění
• Bezplatné jazykové vzdělávání
• Bezplatná zdravotně-preventivní péče
• Kulturní a společenské akce a další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail zaslat email. Do předmětu prosím uveďte referenční číslo nebo přesný název pozice, na kterou reagujete. V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení. Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Doporučte pracovní pozici Produktový inženýr s dlouhodobým působením v zahraničí

Kontakt

Název společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO
UlicePekařská 4
Město602 00, Brno
Telefon543 217 660