Mechanical senior engineer

Region: Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mechanical senior engineer. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.2.2017   ID: 897364

Požadujeme

Pro našeho klienta, který vyvíjí, vyrábí a prodává detektory požáru a protipožární výrobky, dýchací přístroje, bezpečnostní, přístupové a videosystémy, atd. hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanical senior engineer, lokalita Ráječko.

Náplň práce:
• Vývoj nových plastových a plechových dílů a sestav pro sériovou a nízkonákladovou výrobu pro oblast komunikačních zařízení a zařízení zabezpečujících ochranu zdraví
• Zapracování změn v konstrukční dokumentaci výrobků
• Proaktivní spolupráce s kolegy v mezinárodním vývojovém týmu (elektroinženýr, technický autor, vedoucí oddělení výkresové dokumentace)
• Spolupráce s výrobním inženýrem z oddělení výroby při zavádění nových výrobků do výroby a podpoře stávajících produktů
• Spolupráce a komunikace s dodavateli mechanických dílů
• Konstrukční práce v Pro/E,
• Převod existující dokumentace z jiných systémů do Pro/E
• Správa výrobní 3D/2D dokumentace nově vyvinutých výrobků

Požadujeme:
• VŠ konstrukčního strojního oboru
• Pokročilé zkušenosti z praxe (5-8 let)
• Přehled o technologiích používaných ve strojírenství
• Znalost Pro/E
• Dobrá znalost a orientace v technické dokumentaci
• Tvůrčí přístup v řešení technických návrhů
• Schopnosti rychle se učit novým věcem a silná orientace na práci v týmu
• Aktivní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhoda)
• zkušenosti z mechatroniky výhodou

Nabízíme:
• Zázemí velké mezinárodní společnosti s dlouhodobou perspektivou
• Motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
• Možnost profesního rozvoje a seberealizace
• Příjemné pracovní prostředí
• Atraktivní zaměstnanecké výhody (dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sportovní aktivity, ...)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail zaslat email. Do předmětu prosím uveďte referenční číslo pozice, na kterou reagujete. V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Doporučte pracovní pozici Mechanical senior engineer

Kontakt

Název společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o., pobočka BRNO
UlicePekařská 4
Město602 00, Brno
Telefon543 217 660