Servisní technik - Nymburk a okolí Praha

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik - Nymburk a okolí. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   ID: 873993

Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Servisní technik - Nymburk a okolí.

Náplň práce:

- provádění servisní činnosti přímo u zákazníka
- udržování zákaznických kontaktů
- technická podpora zákazníkům
- vyhotovování servisních nabídek

Požadujeme

Co požadujeme:

- SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika) nebo vyučen (elektro) s maturitou
-základní znalost Nj nebo Aj výhodou
-základní znalosti mechaniky, hydrauliky podmínkou
-praxe v oboru manipulační technika výhodou
-uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
-ŘP skupiny B, skupina C nebo T výhodou
-bydliště v daném regionu ( Nymburk a blízké okolí)
-čistý trestní rejstřík
-spolehlivost, logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost, schopnost samostatné práce a loajalita

Nabízíme

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
- pracovní doba od 7,00 do 15,30
- zajímavé finanční ohodnocení, stravenky v hodnotě 100 Kč, týden dodatkové dovolené, systém školení, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, teambuildingové akce a další

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat emailem svůj životopis, nejlépe i s fotografií na email: zaslat email nebo se informujte telefonicky na 776 669 412 a 222 314 369. Naši aktuální nabídku naleznete na www.maxijob.cz
Plat: dle praxe
Město: Praha
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Servisní technik - Nymburk a okolí Praha

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412