Ředitel pobočky - Hradec Králové

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Ředitel pobočky - Hradec Králové. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.10.2016   ID: 798050

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


- manažerské vzdělávání
- výdělek 60.000,- Kč
- možnost ovlivnění výdělku vlastním přístupem
- V případě min. pětileté spolupráce výplata další renty

Požadujeme


Přijmu ředitele pro královéhradeckou pobočku společnosti. Zájemci zasílejte životopis a k tomu navíc ještě MOTIVAČNÍ DOPIS, kde uvedete důvody, proč byste u nás chtěli pracovat a zároveň důvody, proč bych Vás měl pozvat k výběrovému řízení. To vše zasílejte na t.rejnys(a)datalife.cz, ale než tak učiníte, tak si přečtete tento inzerát až do konce!!

Požadavky:
- min. úplné středoškolské vzdělání
- praxe ve vedení lidí výhodou
- čistý VRT

Nabízíme


- první dva měsíce zaučení se do oblastí naší práce - kontakt s klienty
- od třetího měsíce budování nové pobočky (vedení výběrových řízení, zaškolování lidí, vedení porad, kontrola činností, manažerské vzdělávání....)

Poznámka


Hledám k sobě opravud schopného člověka, na kterého budu mít vysoké nároky - ať už na množství a také kvalitu odváděné práce. Naopak k sobě nehledám takové lidi, které na prvním místě bude zajímat kolik budou brát a až potom co mají dělat. Hodlám takového spolupracovníka velmi dobře zaplatit, ale nehodlám tolerovat výmluvy či neodržování dohodnutých pravidel spolupráce. Hledám někoho, kdo chce dělat smysluplnou práci, která má budoucnost, někoho kdo má zájem se osobnostě a kariérně vyvíjet a někoho, kdo rád používá selský rozum. Zároveň hledám člověka, co má rád velké vize a nebojí se začít dělat něco nového. Pokud máte pocit, že bychom si mohli rozumět, tak mi pošlete Váš životopis a zároveň zdůrazňuji i motivační dopis na e-mail t.rejnsy(a)datalife.cz. Pokud chcete jenom zkoušet, jestli Vás někde vezmou, tak mě prosím vůbec nekontaktujte.
Město: Královéhradecký kraj
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Ředitel pobočky - Hradec Králové


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti DataLife s.r.o.
UliceČSA 449/31
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaTomáš Rejnyš
Telefon731 619 627

Zobrazit / skrýt navigaci