Obchodní referent/ka - oddělení nákupu

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní referent/ka - oddělení nákupu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.1.2017   ID: 739978

Pro obchodní společnost se sídlem na Praze-východ, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Referent do oddělení nákupu.

Náplň práce:

- Komunikace s dodavateli a výrobci
- Vedení databáze produktů
- Spolupráce s Produktovým manažerem
- Marketingová podpora produktů
- Nákup zboží u výrobců a dodavatelů
- Dohled nad splněním termínů dodávek
- Sledování stavu zásob
- Vyřizování reklamací
- Komunikace s vedoucími prodejních jednotek

Požadujeme

Co očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního zaměření
- Komunikativní znalost AJ
- Praxe v obchodní společnosti na referentské pozici
- Znalost práce na PC - lepší znalost Excelu (kontingenční tabulky)
- Spolehlivost, vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- ŘP sk. B - nutnost dojíždět do zaměstnání svým vozem

Nabízíme

Co nabízíme:

- Příležitost ve velmi úspěšné obchodní společnosti
- Možnost postupu
- Pracoviště: Praha-východ (D1)
- Stravenky, firemní vzdělávání, týden dovolené navíc a další benefity
- Plat: 25.- 30.000,- Kč

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat emailem svůj životopis, nejlépe i s fotografií na email: zaslat email nebo se informujte telefonicky na 776 669 412 a 222 314 369. Naši aktuální nabídku naleznete na www.maxijob.cz
Plat: 25. - 30.000,- Kč
Město: Praha východ - D1
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Obchodní referent/ka - oddělení nákupu

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412

Zařazeno v oborech:

Administrativa
Obchod-prodej