Finanční poradce/kyně Finanční poradci specialisté Ostrava

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Finanční poradce/kyně Finanční poradci specialisté. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Ostrava můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.8.2019   ID: 257895a

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí
První kontakt pouze emailem: zaslat email

Náplň práce:
Tvorba finančních plánů a analýza produktů klientům. Klienty si nemusíte shánět sami, k tomu je Vám přidělená asistenka, která Vám schůzky s klienty domluví.

Podmínky:
-vzdělání SŠ nebo VŠ
-zkušenosti v oboru výhodou
-znalost MS Office
-právní bezúhonnost
-velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
-schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:
Nadstantartní finanční ohodnocení, pružná pracovní doba, vlastní asistentku, která Vám bude domlouvat schůzky s klienty, firemní zaškolení a benefity.
Plat: 30000 - 50000
Město: Ostrava
Klient: SMS finance, a.s.
nabídka brigád a volných míst