Brigáda Room master únikové hry Praha 8 Karlín

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Room master únikové hry. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.9.2019   ID: 1449218

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Rozšiřujeme tým a hledáme kolegy na pozici Obsluhy - room mastera únikové hry v centru Prahy.

Náplň Vaší práce:

- přivítání a zaškolení skupiny hráčů

- sledování hry na kamerovém systému, podpora hráčů (poskytování nápověd)

- závěrečné shrnutí hry s klienty, focení skupiny

- uvedení herního prostoru v původního stavu

Více informací k únikovým hrám a ke hře samotné na www.unikovehryvpraze.cz

Svá CV zasílejte na: zaslat email
Na FB zprávy nereagujeme. Děkujeme

Požadujeme

- komunikativnost, flexibilita, příjemné vystupování
- schopnost samostatně pracovat, organizační schopnosti
- základní znalost práce na PC
- preferujeme znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- min. SŠ vzdělání
Plat: 120kč
Město: Praha 8 Karlín

Doporučte pracovní pozici Brigáda Room master únikové hry Praha 8 Karlín

Kontakt

Název společnosti Chess KEY Room
Jméno pracovníkaLucie Zajíčková
Telefon608334414

Zařazeno v oborech:

Brigády