Svářeč - vysoká mzda + bonusy + ubytování zdarma a mnoho dalších Trutnov

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Svářeč - vysoká mzda + bonusy + ubytování zdarma a mnoho dalších. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Trutnov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 8.7.2019   ID: 1437002

Jste svářeč a hledáte si dobře ohodnocenou práci? Umíte svařovat s CO2 a máte státní zkoušky? Pojďte se s námi o vaše zkušenosti a praxi podělit a pracujte pro nás. Nabízíme ubytování ZDARMA, hodinovou mzdu od 210 Kč čistého, možnost práce i na turnusy. Neváhejte a napište nám ještě dnes.

Jaká je pracovní náplň svářeče CO2?
- svařování stoupaček a koutových svárů
- svařování skeletů vagónů vlakových souprav a tramvají

Požadujeme

- praxe ve svařování s CO2 alespoň 3 roky
- orientace ve výkresové dokumentaci
- certifikát na svařování EN 135=> nemáte platný certifikát? Propadlý vám rádi obnovíme!

Nabízíme

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- mzda od 210 Kč/h čistého + bonusy ze strany podniku
(možnost výdělku od 38 000 Kč čistého za měsíc)
- ubytování ZDARMA (možnost výběru ze 3 ubytoven, možnost být sám na pokoji)
- práce na hlavní pracovní poměr
- práce, která je možná i na TURNUSY
- možnost přesčasů a 12ti hodinových směn
- pravidelné zálohy
- jistota výplatního termínu
- pracovní oblečení ZDARMA

Poznámka

Pokud Vás zaujala tato nabídka, tak neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky anebo přes odpověď na tento inzerát. Budeme se těšit.

„Vice pracovních příležitostí naleznete na www.mnvia.com/inzerce-dobraprace“
Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
Město: Trutnov

Doporučte pracovní pozici Svářeč - vysoká mzda + bonusy + ubytování zdarma a mnoho dalších Trutnov

Kontakt

Název společnosti Manuvia a.s. organizační složka
UliceNa Rovince 879
Město720 00, Ostrava
Jméno pracovníkaManuvia ČR
Mobil739368402