Jednoduchá práce na lisu - vysoký výdělek, ubytování, i pro páry Děčín

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Jednoduchá práce na lisu - vysoký výdělek, ubytování, i pro páry. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Děčín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 8.7.2019   ID: 1436991

Do podniku, který se zabývá výrobou z pryže, hledáme nové kolegy na práci při lisu.
Náplň práce:
- obsluha vstřikovacího lisu při výrobě produktů z pryže
- práce u lisu, kdy pracovník výrobek do lisu vloží, po operaci ho vybere, opracuje a vizuálně zkontroluje

Požadujeme

- ochota práce na směny
- dobrý zdravotní stav
- dochvilnost a spolehlivost
- v den příjezdu je nutné mít s sebou výpis ze zdravotní dokumentace

Nabízíme

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- motivující plat s mnoha příplatky navíc
- docházkový bonus
- příplatek za nepřetržitý provoz
- práce vhodná pro muže, ženy páry
- náborový příspěvek až 3000 Kč
- zajištěné ubytování, na které poskytujeme příspěvek
- příspěvek na stravu 55 Kč/den, dopravu 40 Kč/den
- odměn od mistra až 3 000 Kč
- příplatky za přesčasy a víkendy + státní svátky

Poznámka

„Vice pracovních příležitostí naleznete na www.mnvia.com/inzerce-dobraprace“
Plat: 23000 - 27000 Kč za měsíc
Město: Děčín

Doporučte pracovní pozici Jednoduchá práce na lisu - vysoký výdělek, ubytování, i pro páry Děčín

Kontakt

Název společnosti Manuvia a.s. organizační složka
UliceNa Rovince 879
Město720 00, Ostrava
Jméno pracovníkaManuvia ČR
Mobil739368402