Disponent/ka logistiky (m/ž) Mladá Boleslav

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Disponent/ka logistiky (m/ž). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Mladá Boleslav můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 1.8.2019   Značka: 0472   ID: 1436565

Vaším úkolem bude:
- zajistit dodávky materiálu do výroby od všech dodavatelů
- komunikovat s dodavateli
- řešit a evidovat odchylky materiálu
- sledovat stav skladu v systému
- kontrolovat kompletnost průvodních dokumentů (dodací list, zakládkový list, CMR)
- zpracovávat analýzy dodávek, zpoždění, statistik

Požadujeme

Neobejdete se bez:
- SŠ
- 2 leté praxe v oboru
- znalosti německého jazyka
- znalosti PC
- komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí:
- stabilní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a důchodové pojištění
- nástupní bonus ve výši 25.000 Kč
- program Benefit Plus
- a mnoho dalších benefitů

Poznámka

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: zaslat email
KM Career s.r.o., tel.: +420 703 687 603, e-mail: zaslat email

ID: 0472
www.kmcareer.cz
Město: Mladá Boleslav

Doporučte pracovní pozici Disponent/ka logistiky (m/ž) Mladá Boleslav

Kontakt

Název společnosti KM Career s.r.o.
UliceŠafaříkova 277
MěstoMladá Boleslav
Jméno pracovníkaDaniela Puldová