Brigáda Zámečník Slaný

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Zámečník. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Slaný můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.7.2019   Značka: SV/M   ID: 1436534

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Náplň práce:
- svařování náprav a podvozků
- sestavování skládání svařenců podle výkresové dokumentace

Požadujeme

Požadujeme:

- vyučení
- praxe ve svařování, bodování výhodou
- praxe v zámečnickém oboru
- svářečský průkaz ZK 135 - platný
- znalost čtení výkresové dokumentace
- důslednost a technickou zdatnost
- samostatnost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní firmě
- 165 -170 Kč/hod
- ubytování
- 3směnný provoz 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00
- možnost 12 hod. směn - turnusy
- možnost získání úředních zkoušek na svařování

Poznámka

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email zaslat email nebo volejte na tel. +420 734 752 997.
Plat: 165 - 170 Kč za hodinu
Město: Slaný

Doporučte pracovní pozici Brigáda Zámečník Slaný

Kontakt

Název společnosti PRAGMA personální agentura s.r.o.
UliceKosmounautů 8
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaSylva Valentová
Mobil734752997