Obchodní zástupce - stavební materiál - Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní zástupce - stavební materiál - Praha. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.9.2019   ID: 1426286

Náplň práce:

- komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou, případně využití vlastního portfolia kontaktů
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky zboží
- podílení se na cenotvorbě
- koordinace a zajištění dopravy zboží aj.

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (nutný obor stavebnictví nebo stavební materiál)
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme:

- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, stravenky 100 Kč/1 den) , vzdělávání
- možnost profesního růstu
- atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
- nástup možný ihned

Poznámka

Zasloužíte si veselejší pondělní rána ve své práci? Tak jste tu správně, vítej v našem týmu.
Plat: 30000 - 45000 Kč za měsíc
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Obchodní zástupce - stavební materiál - Praha

Kontakt

Název společnosti MSG NABOR
UliceV Jámě 1
MěstoPraha
Jméno pracovníkaJana Krejčová
Mobil606664207

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej