Brigáda Hledáme lektora mzdového informačního systému, 250 Kč/hod Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Hledáme lektora mzdového informačního systému, 250 Kč/hod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.9.2019   Značka: Veronika Čechová   ID: 1426258

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Pro našeho významného klienta v oblasti farmacie, hledáme analytického nadšence na občasnou výpomoc, který se stane lektorem mzdového a personálního systému.

Jaká bude tvoje náplň práce?
• Budeš pomáhat mzdovým účetním s orientací v jejich novém informačním systému OKbase
• Také budeš nacházet nejvhodnější postupy
• a hlavně budeš rádcem při řešení problémů v informačním systému

Požadujeme

Jaký bys měl být?
• Zásadní je pro nás zkušenost a orientace v informačním systému OKbase
• Také bys měl znát mzdovou problematiku, abys rozuměl slangu mzdových účetních
• Osobnostně bys měl být komunikativní, trpělivý a flexibilní

Nabízíme

Nabízíme ti:
• Flexibilní pracovní dobu – cca na úrovni polovičního úvazku
• Dlouhodobou spolupráci v lukrativní společnosti
• Práci v centru Brna

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis.
Plat: 250 Kč za hodinu
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Brigáda Hledáme lektora mzdového informačního systému, 250 Kč/hod Brno

Kontakt

Název společnosti Axial Personnel Agency s.r.o.
UliceÚdolní 4
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaVeronika Čechová