Máte zkušenosti z call centra a hledáte lepší podmínky? Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Máte zkušenosti z call centra a hledáte lepší podmínky?. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.8.2019   ID: 1402081

CO VÁS ČEKÁ?
komunikace po telefonu
administrativní činnost
práce na již zavedených a úspěšných projektech

Požadujeme

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT?
výborné komunikační dovednosti
příjemný hlasový projev bez logopedických vad
uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme

CO U NÁS ZÍSKÁTE?
nadstandardní nástupní mzdu (24 000 Kč) a propracovaný systém provizí
5 týdnů dovolené
práce POUZE v pracovních dnech, mimo víkendy a svátky
stravenky v hodnotě 100 Kč s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele
spolupráci na HPP, DPČ, DPP
náborový příspěvek až 12000,-
příspěvek na multisport kartu
možnost občasné práce z domova
sleva 10% u CK Fischer
příjemné pracovní prostředí
Plat: 20000 - 60000 Kč za měsíc
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Máte zkušenosti z call centra a hledáte lepší podmínky? Praha

Kontakt

Název společnosti Ústí nad Labem
UliceŠpitálské náměstí 3517/1b
MěstoÚstí nad Labem-centrum
Jméno pracovníkaJana Šulcová