Seřizovač, Strojník Valašské Meziříčí

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Seřizovač, Strojník. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Valašské Meziříčí můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 14.1.2017   Značka: 10-19-228259/DP   ID: 1182410

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


10 000 Kč za nástup! Ano je to možné!!!

Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Máte zkušenosti s prací ve výrobní firmě a směnným provozem? Chcete být za svoji práci náležitě odměněni a navíc dostat BONUS při nástupu 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděl/a ANO, máte zkušenost se čtením technických výkresů, zadáváním údajů do PC a celkově technické myšlení, tak hledáme právě Vás!!!

Náplň práce:
- obsluha strojů a strojních zařízení
- spolupráce s ostatními pracovníky na směně
- nastavování strojů dle daných parametrů
- PROBÍHÁ ZAUČENÍ!!!

Požadujeme


- SOU, SOŠ - technické zaměření
- praxe na obdobné pozici
- technické myšlení
- SPOLEHLIVOST!!!
- manuální zručnost a pracovitost

Nabízíme


Benefity:
- nadstandardní mzdové ohodnocení a příplatky
- 13. mzda
- příspěvek na stravné
- 5 týdnů dovolené za rok
- práce ve firmě, která má ve svém regionu zázemí a tradici

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=brigady-docasna-prideleni


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 20000 - 25000 CZK/m
Město: Valašské Meziříčí
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Seřizovač, Strojník Valašské Meziříčí


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaBeránková Daniela
Telefon+ 420 573 902 930

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci