Konstruktér-vývojář pro optická zařízení (35.000 - 45.000 Kč)

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Konstruktér-vývojář pro optická zařízení (35.000 - 45.000 Kč). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 14.1.2017   Značka: JCONTACT 23011   ID: 1182376

* vývoj optických zařízení podle požadavků zákazníka v různých druzích průmyslu
* úzká spolupráce s oddělením elektrotechniky, optiky a finalizace
* vzájemná komunikace na oddělení konstrukce a úprava potřebných mechanických celků
* komunikace s výrobou během realizace navržených konstrukčních celků
* v budoucnosti také komunikace se zákazníky ohledně specifikace technických parametrů

Požadujeme

* VŠ vzdělání strojní - min. Bc
* praxi s konstrukcí v programu SolidWorks
* dobrou orientaci v oblasti mechaniky, obecnou orientaci v oblasti elektrotechniky
* zkušenosti s vedením vlastních projektů velkou výhodou
* AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

Máte dobré znalosti v oblasti mechanických celků a ve volném čase se věnujete také například elektrotechnice, optice či dalším oblastem, které jsou nezbytné pro fungování průmyslových celků? Pracujete aktivně v programu Solidworks a domluvíte se alespoň na středně pokročilé úrovni anglickým jazykem? Hledáte práci, která vyžaduje kreativitu, samostatnost ale i týmového ducha? Pro významnou strojírenskou společnost, která získává ocenění po celém světe hledáme schopného konstruktéra pro optická zařízení. Pokud hledáte práci, kde Vám jde nejen o mzdové ohodnocení, ale i o náplň práce a schopný a milý kolektiv kolegů, dejte nám o sobě určitě vědět!

* perspektivního zaměstnavatele
* jedinečnou náplň práce
* jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
* 25 dní dovolené
* finanční odměny
* příjemný a vysoce odborný kolektiv
Plat: 35000 - 45000

Doporučte pracovní pozici Konstruktér-vývojář pro optická zařízení (35.000 - 45.000 Kč)

Kontakt

Název společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o.
UliceKřenová 71
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMartina Kršáková
Telefon +420 721 975 563
Mobil00420 602 642 915