VZV manipulant Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici VZV manipulant. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.1.2017   ID: 1182327

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 3 směny (pondělí až pátek)

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce dětských, sportovních a fitness zařízení? Společnost má od roku 2005 v České republice hlavní logisticko-distribuční centrálu, ve které momentálně rozšiřují svůj tým zaměstnanců o pracovní pozici VZV manipulant.

Co je náplní práce?

návoz a odvoz materiálu s pomocí VZV dle plánu a priorit
třídění součástek, produktů a skladových zásob,
příprava jednotlivých položek a produktů ve skladech podle zadaných požadavků a dokumentace
komunikace s plánováním výroby
úzká spolupráce s dílnou, skladem a oddělením kvality
reporting a práce se skenerem

Požadujeme

Co Vás čeká, pokud uspějete?

dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti s nástupem možným ihned nebo dle domluvy
jistota a pravidelný výdělek, velmi dobré zázemí pro zaměstnance
týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
dotované závodní stravování a možnost využití jazykových kurzů
smlouva přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu

Nabízíme

Co byste ještě měli vědět?

Jedná se o práci na 3 směny od pondělí do pátku. Pokud máte oprávnění na VZV bude to pro Vás velkou výhodou, ale pokud ne, společnost Vás ráda zaškolí.

Město: Brno
Termín uzávěrky: 31.05.2017

Doporučte pracovní pozici VZV manipulant Brno

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaJana Vydařelá
Telefon737855829
Mobil777 013 379