Tesař – Truhlář Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Tesař – Truhlář. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.1.2017   ID: 1182302

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 2 směny (pondělí až pátek)

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce dětských, sportovních a fitness zařízení? Společnost má od roku 2005 v České republice hlavní logisticko-distribuční centrálu, ve které momentálně rozšiřují svůj tým zaměstnanců o pracovní pozici Tesař – Truhlář.

Co je náplní práce?

manuální práce se dřevem – oblast výroby dětských hřišť a sportovišť
opracování akátových kmenů, zpracování kulatiny na dílčí komponenty
práce s motorovou pilou, ručními i elektrickými nástroji
montážní práce na konstrukcích dětských hřišť - jedná se o dílčí kompletaci výrobků přímo ve výrobní hale, zaměstnanci nejezdí na montáže do terénu

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má jakoukoliv zkušenost s prací se dřevem (třeba volnočasově, vyučení v oboru je velkou výhodou, nikoli podmínkou)
umí pracovat s různými druhy ručního i elektrického nářadí pro opracování dřeva
dokáže se alespoň základně orientace ve výkresové dokumentaci a má prostorovou představivost
je manuálně zručný, spolehlivý a v dobrém zdravotním stavu

Nabízíme

Co byste ještě měli vědět?

Práce je ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směna, střídá se po týdnu). Jedná se o práci v moderní (nově postavené) hale, v celoročně krytém, klimatizovaném provozu, s nejmodernějším vybavením.

Co Vás čeká, když uspějete?

budete mít samostatnou, zajímavou a dlouhodobou práci v příjemném prostředí
dostanete smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu nebo na ŽL
týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
zajištěné stravování přímo v prostorách firmy
možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
Město: Brno
Termín uzávěrky: 31.05.2017

Doporučte pracovní pozici Tesař – Truhlář Brno

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaJana Vydařelá
Telefon737855829
Mobil777 013 379