Vedoucí kvality

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí kvality. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.1.2017   Značka: 1174138544   ID: 1182244

Požadujeme

Job Description
Pro výrobní společnost v Teplicích hledáme nové pracovníky na pozici Vedoucí kvality.

Jedná se o společnost zaměřenou na výrobu stavebních materiálů s významnou pozicí na trhu.

Náplň práce:

* samostatné vedení kompetenční oblasti
* vypracování a vedení dokumentů pro zajištění jakosti pro kompetenční oblast
* odpovědnost za rozpočet a zlepšování kvality

Co Vám nabízíme:

* zázemí silné nadnárodní společnosti
* příležitost využít vlastní iniciativu a uplatnit své nápady
* odpovídající mzdové ohodnocení
* příspěvek na stravování
* kurzy AJ nebo NJ
* 5 týdnů dovolené
* po zkušební době příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Co od Vás očekáváme:

* znalost práce na PC - excel, výhodou SAP
* komunikativní a organizační schopnosti
* AJ podmínkou

Rádi Vám sdělíme bližší informace.

Vaše kariéra je náš cíl.

URL

Doporučte pracovní pozici Vedoucí kvality

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o. - pobočka Ústí nad Labem
UliceMírové náměstí 37
Město400 01 Ústí nad Labem
Telefon+420 477 011 998

Zařazeno v oborech:

Kvalita a kontrola jakosti