Šéf Pekařka Praha 5 - Chuchle

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Šéf Pekařka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1182239

Do nově otevřené pekárničky, s vlastní prodejnou, se sídlem na Praze 5, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Šéf Pekař/ka.

Jedná se o výrobu těchto produktů: RAW sladkosti, RAW tyčinky, snídaňové směsi, zdravé sušenky, bezlepkové sušenky, zdravé muffiny, proteinové tyčinky, placičky, sladké/slané tyčinky,a další.

Náplň práce:

- výroba výše uvedených výrobků
- plánování a příprava harmonogramu výroby
- výběr a zavádění novinek do nabídky výrobků

Požadujeme

Co požadujeme:

- ÚSO vzdělání, vyučení v oboru pekař, cukrář
- opravdový zájem o práci na pozici pekaře
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- pracovitost a kreativita

Nabízíme

Co nabízíme:

- práci na HPP
- moderní pracovní prostředí
- práci v příjemném kolektivu
- pracoviště na Praze 5 - Chuchle
- pracovní doba: od 8:00 - 16:30 hodin
- platové ohodnocení: 25.000,- Kč
- možnost seberealizace

Poznámka

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis, nejlépe i s fotografií na adresu: zaslat email. Telefonicky se můžete informovat na telefonním spojení 776 669 412 nebo 222 314 369.
Plat: 25.000,-Kč
Město: Praha 5 - Chuchle
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Šéf Pekařka Praha 5 - Chuchle

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412