Obchodně-technický zástupce, jen osvč

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodně-technický zástupce, jen osvč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.1.2017   Značka: 5-13-228127/DP   ID: 1182051

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte v sobě obchodního ducha? Jste zodpovědný a flexibilita je vaše druhé příjmení? Dokážete kohokoli oslovit, aniž byste se u toho zpotil a proaktivní přístup k zákazníkům je pro Vás přirozený? Chemie pro Vás není nic neznámého? Pokud ano máme pro Vás nabídku, která se jen tak nezopakuje.

Pro výhradní zastoupení do Královehradeckého a Středočeského kraje hledáme Obchodně-technického zástupce, který se postará o stávající klientelu a bude obchod rozvíjet dál získáváním nových zákazníků.

Přidejte se k nám a staňte se VIP prodejcem pro dceřinnou společnost nadnárodního chemického koncernu.

Požadujeme


Do našeho týmu zapadne ten, kdo je energický, má nápadů plný batoh, nedokáže jen tak sedět.

Další požadavky jsou:
- min. SŠ vzdělání, chemický obor je výhodou
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- samostatnost a zodpovědnost
- silná orientace na zákazníka
- flexibilita
- angličtina výhodou
- vlastní automobil

Nabízíme


Benefity:
- fixní mzda + variabilní složka
- odborné zaškolení
- možnost kariérního růstu
- příspěvek na automobil
- zázemí silné mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 20000 - 40000 CZK/m
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Obchodně-technický zástupce, jen osvč


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Hradec Kralové
UliceWonkova 385
Město500 02 Hradec Kralové
Jméno pracovníkaKonečný Roman
Telefon+ 420 495 213 748

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci