Servisní technik manipulační techniky- okolí Tachova

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik manipulační techniky- okolí Tachova. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Tachov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   Značka: 1174289565   ID: 1181976

Požadujeme

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která vyrábí a distribuuje manipulační techniku, hledám vhodné kandidáty/tky na uvedenou pracovní pozici.

Klient požaduje:
SŠ / vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, mechanik stavebních nebo zemědělských strojů
zkušenosti se servisem nebo s údržbou alespoň 2 roky
znalost oprav spalovacích motorů, auto-elektriky a elektroniky, manuální zručnost
alespoň základní znalost pneumatických a hydraulických systémů
schopnost číst v manuálech a technických dokumentech
ŘP sk.B nutností + ochota cestovat
pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
samostatnost, časovou flexibilitu

Náplň práce:
opravy manipulační techniky na místě u klientů (nízkozdvižné nebo vysokozdvižné vozíky, dieselové, plynové i akumulátorové)
montáž přídavných zařízení a kompletace vozíků
preventivní prohlídky a údržba techniky - výměna olejů, filtrů, baterií, …
dojezd ke klientům a opravy přímo na pracovišti
řešení technických problémů
předprodejní servis
starost o výbavu náhradními díly svého servisního auta

Nabídka společnosti:
fixní plat + bonusy dle odvedené práce
práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
další benefity společnosti
nástup dohodou

CustomerCategory
Strojirenstvi-technika
Město: Tachov

Doporučte pracovní pozici Servisní technik manipulační techniky- okolí Tachova

Kontakt

Název společnosti ProfesKontakt, s.r.o.
UliceDělnická 213/12
MěstoPraha 7
Jméno pracovníkaZbyněk Pechr
Telefon284 818 271