Neustálé zlepšování (CI) - AJ výhodou Liberec

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Neustálé zlepšování (CI) - AJ výhodou. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Liberec můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.1.2017   Značka: 11-30-228021/DP   ID: 1181749

Kamkoli se podíváte vidíte možnost jak ušetřit? Máte praxi z prostředí automobilového průmyslu a LEAN je Vaší doménou? TPM, Kanban, 5S pro Vás nejsou jen písmenka?

Pak nám napište, hledáme totiž novou posilu na pozici : NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ (CI)

Co Vás čeká:

- optimalizace výrobních postupů a procesů
- účast na projektech zaměřených na snižování nákladů
- LEAN strategie a vizualizace výsledků
- pravidelný reporting managementu
- podpora oddělení engineeringu

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- praxe z výrobní společnosti
- teoretická i praktická znalost Lean metodik jako Kanban, TPM, 5S, Poka Yoke
- angličtina výhodou
- znalost norem ISO, TS, EMS
- samostatnost, analytické myšlení

Nabízíme

Benefity:
NABÍZÍME:
- plnohodnotné zaškolení,
- motivující pracovní a finanční podmínky,
- dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti,
- práci v přátelském kolektivu,
- stravenky, 5 týdnů dovolené, roční bonusy, věrnostní bonusy, flexibilní pracovní dobu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 40000 - 60000 CZK/m
Město: Liberec

Doporučte pracovní pozici Neustálé zlepšování (CI) - AJ výhodou Liberec

Kontakt

Název společnosti Grafton Recruitment Liberec
UlicePražská 893
Město460 01 Liberec
Jméno pracovníkaŠtěpánková Jana
Telefon+ 420 489 208 930

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika