Specialista kvality Valašské Meziříčí

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Specialista kvality. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Valašské Meziříčí můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.1.2017   Značka: 10-30-227928/DP   ID: 1181747

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máš-li již nějaké zkušenosti ve výrobní společnosti nebo jsi šikovným absolventem a zároveň Tě motivuje pracovat v oblasti kvality, máme pro Tebe pozici SPECIALISTA KVALITY.

Budeš mít na starosti:

* komunikaci se zákazníkem
* analýza reklamací
* komunikace s výrobou, podpora výroby
* řízení systému kvality
* školení nových zaměstnanců
* pravidelný reporting

Požadujeme


* zkušenosti na této pozici výhodou
* komunikativní znalost anglického jazyka
* dobrá znalost MS Office
* ochota učit se novým věcem, samostatnost

Nabízíme


Benefity:
* 5 dnů dovolené navíc
* stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
* další vzdělávání
* věrnostní bonusy po odpracovaných letech

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 25000 - 30000 CZK/m
Město: Valašské Meziříčí
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Specialista kvality Valašské Meziříčí


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaLambrev Martin
Telefon+ 420 573 902 930

Zobrazit / skrýt navigaci