Operátor výroby – až 26.000 Kč Mohelnice

Region: Olomoucký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor výroby – až 26.000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Mohelnice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 11.1.2017   ID: 1181534

Náplň práce:
- Jemná montáž, kompletace výrobků
- Jednoduchá obsluha strojů
- Obsluha výrobních linek
- Kontrola kvality

Požadujeme

Požadujeme :
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Ochotu pracovat ve stoje
- Spolehlivost a dobrou docházku
- Zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou
- Min. základní vzdělání

Nabízíme

Co nabízíme?
- !!! Možnost ubytování !!!
- !!! Svozy ze směru Břidličná, Uničov, Hanušovice, Jevíčko, Moravská Třebová!!
- Mzda až 26.000,-Kč/měsíc
- Základní nástupní mzda: 95,-Kč
- Pravidelné bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, kvality práce, docházky
a dodržování pracovních postupů až do výše cca 8000,-Kč/měsíc
- Příplatky dle zákoníku práce + další nadstandardní příplatky (odpolední směna = 5,-Kč/hod, práce v nepřetržitém provozu = 10,-Kč/hod
- Dovolená 25 dní /rok
- Dotace stravováni
- Čisté a moderní pracovní prostředí
- Po zaučení a získání praxe možnost převodu do kmenového stavu společnosti HELLA a také postupu do vyšších tarifních tříd

Poznámka

Máte zájem o práci v silné mezinárodní společnosti, která je zárukou stability?
Pro společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. se sídlem v Mohelnici hledáme pracovníky na kompletaci a montáž světel do automobilů, nástup IHNED!!!
Město: Mohelnice

Doporučte pracovní pozici Operátor výroby – až 26.000 Kč Mohelnice

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaHana Drechslerová
Telefon+420 596 117 718
Mobil727 850 425