Provozní účetní - referentka Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Provozní účetní - referentka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   Značka: H 007   ID: 1181517

Máte ráda přírodní kosmetiku a přírodní produkty? Vyhovuje Vám pestrá pracovní náplň, než dělat stále totéž celou pracovní dobu? Uvítáte menší společnost?

Pro českou společnost, která vyrábí a prodává přírodní kosmetické produkty, hledáme do týmu právě takovou osobnost, jako jste Vy.

Jaká je náplň práce?

- zpracování přijatých a vydaných faktur, párování plateb
- administrativní práce
- expedice zboží ze skladu
- objednávání obalového materiálu
- účast na veletrzích

Pracoviště: Brno

Požadujeme

- SŠ, praxe v administrativě či účetnictví
- znalost ekonomického systému POHODA - podmínkou
- znalost práce na PC - převážně Excel
- samostatnost, pracovitost a spolehlivost
- ŘP sk. B
- zájem o přírodní kosmetiku

Nabízíme

- pestrou pracovní náplň a práci se zajímavými produkty
- příjemný kolektiv - nadšenci pro přírodní produkty
- nákup kosmetický produktů se slevou
- nástup možný ihned

Poznámka

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Provozní účetní - referentka Brno

Kontakt

Název společnosti APROFES, s.r.o.
UliceKounicova 284/39
Město602 00 BRNO
Jméno pracovníkaHana Adamcová
Telefon+420 545 211 946
Mobil605 215 386

Zařazeno v oborech:

Administrativa
Ekonomika