Kvalitář pro automotive s AJ - nové projekty Třebíč

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Kvalitář pro automotive s AJ - nové projekty. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Třebíč můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 11.1.2017   Značka: 6-30-227838/DP   ID: 1181381

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele a auditovat je? Domluvíte se anglicky a nevadí Vám cestovat prakticky po celém světě? Tak se přihlaste, nová výzva je zde!

Náplň nové a lepší práce:
- uplatňování nástrojů kvality již od výběru nových dodavatelů (řízení rizik, kontrola/audit výrobků a procesů) přes vzorkování až po dodávky do sériové výroby
- řešení změn, návrhů na zlepšení pro dodavatele
- kooperace s dalšími členy týmu

Požadujeme


- praxe v oblasti kvality
- komunikativní AJ pro denní využití (mluvená, písemná forma)
- znalost nástrojů APQP, PPAP, FMEA atd.
- zkušenosti s audity (ISO TS, VDA)
- komunikativnost, zaměření na detail
- ŘP sk. B, aktivní řidič, ochota cestovat

Nabízíme


Benefity:
Nástup: dohodou

- mzda a prémie navíc
- dovolená nad rámec ZP
- penzijní a životní pojištění
- jazykové kurzy
- závodní jídelna
- možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Petra Štěpničková, Senior Recruitment Consultant
zaslat email
tel. 567 588 914


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Třebíč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Kvalitář pro automotive s AJ - nové projekty Třebíč


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Jihlava
UlicePalackého 18
Město586 01 Jihlava
Jméno pracovníkaŠtěpničková Petra
Telefon+ 420 567 588 911

Zobrazit / skrýt navigaci