Až 120,-/hod. - přivýdělek/brigáda

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Až 120,-/hod. - přivýdělek/brigáda. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 10.1.2017   Značka: 1173395732   ID: 1181198

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ZPRACOVATEL MEZINÁRODNÍCH ZÁSILEK - SORTAŘ - docházka min. 3x týdně

Pracovní náplň
- Manipulace se zásilkami
- Skenování nákladových listů
- Nakládka/vykládka
- Třídění zásilek podle identifikátorů
- Zapisování dat o zásilkách do PC
- Zpracování dat o zásilkách - clení

Profil ideálního kandidáta
- Student SŠ/VŠ
- Zaměstnanec hledající přivýdělek v odpoledních/večerních/brzkých ranních hodinách
- Zkušenost s administrativou výhodou, popř. fyzická zdatnost - sortování zásilek 0 - 50 kg
- Nutný čistý trestní rejstřík!
- Flexibilita, samostnanost

Nabídka
- Dlouhodobá spolupráce v mezinárodní firmě
- Nadprůměrné platové ohodnocení, fixní hodinová mzda + variabilní složka + příspěvek na dopravu u ranní směny
- Pracoviště na Praze 6 – Letiště Václava Havla
- Pracovní doba PO - PÁ, odpolední směna: 17:30 - 22:30
ranní směna: 03:00 - 10:00 (možnost úpravy časů)
- Spolupráce na DPČ
- Při vynikajícím výkonu možnost postupu na interní pozici v rámci firmy

Doplňující informace
- Nástup ihned
- Dlouhodobá spolupráce (min. 6 měsíců a více)0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Doporučte pracovní pozici Až 120,-/hod. - přivýdělek/brigáda

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013