Operátor výroby v potravinářství

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor výroby v potravinářství. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 10.1.2017   Značka: 1173382678   ID: 1181197

Požadujeme

Informace o klientovi / pozici
Hledáte dobrý stabilní výdělek? Průměrná mzda 96 Kč na hodinu, dlouhodobá spolupráce, pracovní poměr na DPČ, možnost HPP po zaškolení. NÁSTUP IHNED!
Hledáme zručné a spolehlivé pracovníky muže i ženy na pozici: Operátor v potravinářství

Pracovní náplň
obsluha výrobní linky
doplňování surovin na lince
sbírání sušenek z pásu
možnost výběru směnnosti
Pro muže navíc i možnost
navažování surovin
obsluha vozíku (není potřeba žádný průkaz)

Profil ideálního kandidáta
dobrý zdravotní stav
manuální zručnost
zodpovědnost

Další požadavky
potravinářský průkaz - lze vystavit u našeho závodního lékaře
ochota pracovat na směny
věk minimálně 18 let
čistý trestný rejstřík

Nabídka
možnost hlavního pracovního poměru po zaškolení
možnost přestupu do kmene
odpovídající mzdové ohodnocení
možnost výplaty týdenních záloh
zázemí nadnárodní společnosti
firemní výrobky za nízké ceny
možnost volit si směny0

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši žádost, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Doporučte pracovní pozici Operátor výroby v potravinářství

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o. - pobočka Praha
UliceJungmannova 15
Město11000 Praha 1
Telefon+420 222 210 013